Skuteczny Endolifting! Mamy przyjemność zaproponować Państwu rewelacyjny zabieg laserem FOTONA 4D. Zabieg jest nieinwazyjny i polega na działaniu światłem lasera na określone partie skóry twarzy, szyi bądź dekoltu. Różne, ale uzupełniające się długości fal umożliwiają działanie lasera we wszystkich strukturach skóry. Działamy więc na całej grubości skóry umożliwiając tym samym osiągnięcie trwałego ujędrnienia skóry oraz jej wypełnienia bez stosowania wypełniaczy.

Napinamy i uelastyczniamy tkanki poddawane terapii, a dzięki wyjątkowym możliwościom lasera, jesteśmy w stanie wypełnić bruzdy nosowo wargowe, które tak często stają się źródłem kompleksów naszych Pacjentek.
Do kolejnych efektów Endoliftingu FOTONA 4D zaliczamy spłycenie zmarszczek oraz widoczną od razu po zabiegu poprawę jakości skóry, a także jej zagęszczenie. Możemy również pomóc w likwidacji blizn potrądzikowych- to wspaniała wiadomość, ponieważ szpecące zmiany na twarzy niejednokrotnie odbierają nam pewność siebie, a zdarza się, że prowadzą do depresji.

Poddając się zabiegowi laserowemu, stopniowo niwelujemy zmiany, spłycamy pory, skóra w konsekwencji staje się promienna i rozświetlona, a jej powierzchnia jest wyrównana.
Jeżeli więc masz poczucie utraty elastyczności i jędrności skóry, posiadasz zmarszczki, których nie akceptujesz, albo niedoskonałości, których natychmiast pragniesz się pozbyć- umów się na zabieg!

Co zyskasz?

  • spłycenie zmarszczek, wypełnienie bruzd,
  • poprawę gęstości i jędrności skóry,
  • usunięcie nierówności oraz zamknięcie porów,
  • wspaniałe samopoczucie!

Zapraszamy serdecznie na konsultację!

    Not Tags