FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie metodą T3 to nowoczesna metoda nieinwazyjnego usuwania pierwszych objawów starzenia, która jednocześnie poprawia wygląd skóry i leczy defekty, takie jak przebarwienia, pajączki czy rozszerzone pory. Zabieg wykorzystuje światło wiodącego lasera neodymowo-yagowego marki FOTONA o najgłębiej penetrującym promieniu ze wszystkich dostępnych na rynku.

Fotoodmładzanie daje powierzchniowo efekty podobne do serii peelingów czy mikrodermabrazji, ale jest metodą nieablacyjną, czyli nie występuje po zabiegu widoczne złuszczanie.

Światło lasera Nd-YAG o niskiej gęstości dociera głęboko do skóry właściwej i tam na zasadzie liftingu termicznego skręca istniejące włókna kolagenowe oraz pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. W efekcie skóra ujędrnia się i napina.

 

Laserowe fotoodmładzanie w technologii T3 (Tightness, Tone and Textur) jest dla osób które:

  1. widzą pierwsze oznaki starzenia, ale nie mają jeszcze głębokich zmarszczek
  2. chcą wyglądać lepiej , to znaczy podczas jednego zabiegu zadziałać kompleksowo na kilka problemów, takich jak: pierwsze
  3. przebarwienia, rozszerzone naczynka, mocno widoczne pory, nierówności naskórka po niedawnym trądziku, również wtedy gdy wiedzą, że to już czas, by cofać zegar biologiczny skóry i chronić ją przed starzeniem. Na początek za pomocą nieinwazyjnych zabiegów, które ją dobrze ujędrnią i zagęszczą.
  4. nie mają czasu na długotrwałą rekonwalescencję – żyjemy aktywnie i nie możemy się intensywnie łuszczyć, brać urlopu z powodu efektów pozabiegowych

Wskazania do zabiegów to:

  • pierwsze oznaki starzenia skóry, profilaktyka anti-aging
  • utrata jędrności
  • nierówny koloryt, szara i ziemista cera
  • przebarwienia posłoneczne i piegi
  • rozszerzone pory (ujścia gruczołów łojowych)
  • rozszerzone naczynka krwionośne, rumień