NATURALNE EFEKTY

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW

Drodzy Pacjenci,


Wasze bezpieczeństwo zawsze było dla nas najważniejsze, dlatego pracujemy na certyfikowanych i jednocześnie markowych preparatach i wysokiej klasy urządzeniach medycznych, sprzętu jednorazowego użytku, nie oszczędzając na materiałach dezynfekcyjnych czy jakości jednorazowych wyrobów medycznych.
Nasze urządzenia przechodzą okresowe przeglądy techniczne, co gwarantuje ich 100% sprawność i gotowość w niesieniu Wam pomocy. Regularnie przeprowadzamy w naszych gabinetach okresowe kontrole terminów ważności preparatów oraz innych wyrobów medycznych.

Wysokie standardy higieny są dla nas codziennością. Jest to proces bardzo dokładny i zawsze obejmował nie tylko podłogi, powierzchnie zmywalne mebli czy toalety, ale także miejsca szczególnie narażone na przeniesienie zakażenia, jak: klamki, terminal płatniczy czy nawet długopisy służące do wypełniania dokumentacji.
Nasze meble, włączając te znajdujące się w poczekalni, nadają się do dezynfekcji preparatami medycznymi przeznaczonymi do mycia powierzchni i urządzeń, których skład umożliwia zabijanie wirusów i bakterii. Dlatego nasi pacjenci w poczekalni, a tym bardziej w gabinetach, nie mają kontaktu z meblami obitymi tkaninami, które trudno zdezynfekować.

Nasza nowa normalność
Na bieżąco śledzimy komunikaty Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i proaktywnie dostosowujemy nasze warunki pracy do aktualnej sytuacji.
Prosimy o zapoznanie się z naszymi zaleceniami związanymi z wizytą w gabinetach.
Pacjenci umawiani są na określone godziny z zachowaniem niezbędnego odstępu pomiędzy kolejnymi osobami, potrzebnego na dezynfekcję wszystkich powierzchni w gabinetach lekarskich i pomieszczeniach wspólnych.
Po wejściu do Szpitala Pod Bukami prosimy o dezynfekcję rąk (dozownik znajduje się w recepcji tuż obok drzwi wejściowych).
 Na terenie recepcji i poczekalni pacjent korzysta z własnej maseczki lub nabywa w naszej rejestracji.
Jednocześnie zaostrzyliśmy wymagania w zakresie ochrony personalnej.
Ochrona osobista: fartuchy jednorazowe, przyłbice plastikowe ochraniające twarz, okulary ochronne, maski ochronne, rękawice jednorazowe, pełne obuwie.
Szczegółowa dezynfekcja powierzchni po każdej wizycie pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem biurka, fotela zabiegowego, krzeseł, klamek, terminala płatniczego, toalety.
Nasze wspólne bezpieczeństwo jest oparte na zaufaniu i stosowaniu się do zaleceń


To kosmetologia estetyczna w najlepszym wydaniu.

 

Obraz

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMII ZAREZERWUJ DLA SIEBIE ODPOWIEDNI TERMIN

Małgorzata Mrózek

SPECJALISTKA W KOSMETOLOGII PIELĘGNACYJNEJ

Obraz

Małgorzata Mrózek – absolwentka AHE w Łodzi, Specjalistka w kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej, dyplomowana linergistka, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Tajniki kosmetologii medycznej zagłębiała na licznych szkoleniach u najlepszych kosmetologów w kraju. Zawód linergistki zdobyła w najbardziej elitarnych placówkach w Polsce.

Interesuje się zastosowaniem najnowszych technologii w kosmetyce estetycznej i leczniczej. Z zamiłowaniem do zawodu, w raz ze zmysłem artystycznym stanowi prawdziwą mieszankę pełnego profesjonalizmu. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Najważniejszy jest dla niej komfort i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów. Zawsze uśmiechnięta, gotowa do pomocy pacjentom.

Na co dzień prowadzi własny gabinet kosmetologii estetycznej  w Bielsku –Białej, a ze Szpitalem Pod Bukami związana jest wykonując zabiegi medycyny estetycznej laserem Fotona 4D.